Strona Internetowa Prywatnej Specjalistycznej Poradni Stomatologiczno-Ortodontycznej

Witam serdecznie na stronie internetowej mojego Gabinetu Stomatologiczno -Ortodontycznego

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyłam w 1984 roku. W 1988 roku zdając egzamin państwowy zdobyłam tytuł specjalisty I stopnia ze Stomatologii Ogólnej.Doświadczenie zawodowe z ortodoncji zdobywałam pracując przez wiele lat (od 1985 roku) w Poradni Ortodontycznej ZOZ-u Wrocław Krzyki, które zostało w 1995 roku uwieńczone egzaminem państwowym i tytułem specjalisty II stopnia z Ortodoncji.Od 1996 roku prowadzę własną Praktykę Stomatologiczno-Ortodontyczną.Aby zapewnić moim pacjentom jak najlepsze leczenie zgodne ze standardami światowymi, od ukończenia studiów stale się dokształcam, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych oraz śledząc na bieżąco literaturę fachową co wzbogaca moją wiedzę na temat nowych metod i materiałów stosowanych w stomatologii i ortodoncji.Gabinet mój wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny. Rentgen stomatologiczny  z radiovisiografią  pozwala na natychmiastowe zdjęcie rtg i minimalna dawkę promieniowania.         Dezynfekcja i sterylizacja stosowana jest zgodnie z normami unijnymi przy użyciu nowoczesnego autoklawu klasy B firmy W&H. Laser biostymulacyjny  BTL  -wspomaga leczenie zachowawcze i endodontyczne zębów, leczenie stanów zapalnych dziąseł i przyzębia,parodontozy,bóli po ekstrakcji zębów, stanów zapalnych jamy ustnej, i warg( np. opryszczka), dolegliwości bólowych ze strony stawów skroniowo-żuchwowych i powięzi czaszkowo-szyjnych..

 

Gabinet oferuje usługi stomatologiczne obejmujące:

- stomatologię ogólną

ortodoncję

- stomatologię estetyczną   

- Protetykę  - uzpełnianie brakujących zębów koronami i mostami pocelanowymi

- chirurgię stomatologiczną

Ze względu na zróżnicowane potrzeby każdy pacjent objęty jest kompleksowym i indywidualnie zaplanowanym leczeniem. Troska o zdrowie i potrzeby estetyczne pacjenta to naczelna zasada i cel mojej praktyki

Dla stałych pacjentów bezpłatne przeglądy i konsultacje

Zapraszam do odwiedzenia Gabinetu i skorzystania ze szczegółowego badania i konsultacji. oraz zapoznania się z metodami i usługami

 

Z poważaniem
Izabela Wójcik

lek.stomatolog specjalista ortodonta

.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .   .  .  .  .


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  .  .  .  .  .  .  .  .  .   .  .  .  .  .  .  .  .  .   .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . 

 

 

Zęby są niezwykle ważną częścią ciała każdego człowieka, nasz uśmiech jest istoty w kontaktach międzyludzkich.