Strona Internetowa Prywatnej Specjalistycznej Poradni Stomatologiczno-Ortodontycznej

Stomatolog

Nasz stomatolog, dentysta  we Wrocławiu - oferuje w pełnym zakresie leczenie próchnicy zębów i profilaktykę  stosując najnowocześniejsze materiały i metody.

Wielu pacjentów przychodzi do stomatologa nie tylko aby leczyć zęby ale również aby poprawić ich wygląd i uczynić swój uśmiech jeszcze piękniejszym. Coraz większą wagę przykładamy do tego aby zęby były nie tylko zdrowe ale również białe ,równe i wyglądały pięknie w naturalnym uśmiechu.
Nieładny kolor szkliwa, przebarwienia , plamy, nieestetyczne stare wypełnienia, nieprawidłowy kształt i ułożenie zębów są przyczyną kompleksów i powodem, że nie uśmiechamy się szczerze i szeroko a nasz uśmiech wygląda nienaturalnie.
Współczesna stomatologia estetyczna dysponuje szerokim wachlarzem metod pozwalających zmienić kolor, kształt, barwę i położenie zębów. Wykonujemy korony porcelanowe i licówki

Zdrowy ząb to podstawa ale kiedy mamy już wszystkie zęby wyleczone, bez ubytków próchnicowych- pomyślmy o czymś dla urody.

Dlatego oprócz leczenia gabinet stomatologiczny oferuje:

Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów

 

Dentysta może zaproponować ci wybielanie zębów dwiema metodami:
Wybielanie metodą nakładkową –która polega na wykonaniu nakładki na zęby. Do nakładki wprowadza się żel wybielający i nakłada na zęby na noc. Stosując ten sposób przez tydzień- max 2 tygodnie uzyskuje się wybielenie zębów o parę odcieni.

Wybielanie laserowe metodą na jednej wizycie na fotelu stomatologicznym-metoda polega na zastosowaniu silniejszego związku wybielającego aktywowanego światłem LASERA  ale efekt jest natychmiastowy. Natomiast może wystąpić przejściowa nadwrażliwość zębów na zimne, słodkie i kwaśne pokarmy, która przemija po paru dniach.

Nowoczesne kompozytowe światłoutwardzalne materiały najlepszych światowych firm( 3M-Espe, Kerr,Heraus Kulzer,GC,Voco)- pozwalają na odbudowę nawet bardzo zniszczonych zębów, zmianę kształtu, poprawę czy zmianę koloru lub prawie idealne dopasowanie koloru kompozytu do sąsiednich zębów.

Profesjonalne czyszczenie zębów-scaling
Usuwanie kamienia nazębnego Ultradźwiękami (nowoczesnym urządzeniem Piezodent EMS)
Usuwanie osadów z kawy, herbaty, tytoniu ,przebarwień pokarmowych piaskowaniem i czyszczeniem przy pomocy past polerujacych.

 

Biżuteria nazębna          ceny i Promocje - zobacz w aktualnościach

Zęby są niezwykle ważną częścią ciała każdego człowieka, nasz uśmiech jest istoty w kontaktach międzyludzkich.